چشم یار ، اولین مرجع تخصصی آنلاین

آموزش و پرورش اسکراب نرس چشم پزشکی

شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی

کلاژن IV و نقش کلیدی آن در تکامل غشاء پایه شبکیه موش

کلاژن IV و نقش کلیدی آن در تکامل غشاء پایه شبکیه موش

چکیده :

من شکوه شیخی پور ، مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی مدتی قبل همینطور که در اینترنت بدنبال اطلاعیه ها ، مقالات و دست نوشته های مربوط به چشم پزشکی بودم ، با مقاله باارزش و سودمند کلاژن IV و نقش کلیدی آن در تکامل غشاء پایه شبکیه موش برخورد کردم ، بر خود لازم دیدم که این مقاله برتر چشم پزشکی را برای شما عزیزان به...

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

کلاژن IV و نقش کلیدی آن در تکامل غشاء پایه شبکیه موش

همانطور که اطلاع دارید از موضوعاتی که بسیار گسترده در جوامع بشری وجود دارد به تازه های علم پزشکی اختصاص می یابد. علمی که از میلیون ها سال قبل تا به الان، روزانه با سرعت قابل توجهی در حال پیشرفت می باشد. هر چقدر که به فردا و فردا ها می رویم، با پیشرفت دستگاه های مرتبط با علم پزشکی, کشفیات این علم هم رخ به دنیا نشان می دهند. محققان و دانش پژوهان در جای جای این جهان پهناور، دست به اکتشافات خارق العاده می زنند، که به جرات می توان گفت با شنیدن هر اکتشاف، امید به زندگی در افراد مختلف بیشتر و بیشتر می شود.

با توجه به اینکه افراد در زندگی روزمره ی خود با مشکلات و بیماری های زیادی دست و پنجه نرم می کنند، خبر تازه های علم پزشکی می تواند روح تازه ای را برای آنها به ارمغان داشته باشد. اگر اهل مطالعه و یا حتی چک کردن خبرهای مربوط به پزشکی باشید، متوجه خواهید شد که دانشمندان و محققان به صورت روزانه هم می توانند برایمان سوپرایزی داشته باشند. کشف های جدید اینگونه افراد در تمامی زمینه های پزشکی، چه بالینی و چه در زمینه علوم پایه بسیار چشمگیر بوده است.

کشفیات و درز کردن تازه های علم پزشکی برای مردم به یک عادت تبدیل شده است.

بله! واقعا هم همینطور است. شما روزی را بدون خالی بودن حتی کوچکترین مورد در خصوص کشفیات جدید دانشمندان در خصوص علم بزرگ پزشکی نمی توانید تصور کنید. حتی با قاطعیت هم می توان گفت که دانشمندان هم نمی توانند حتی یه لحظه هم خود را این خصوص کم کار بدانند و بصورت مداوم در پی کشف های تازه برای رهایی آسیب دیدگان از درد و رنج همیشگیان هستند. البته نمی توان گفت که این کشفیات و تازه های علم پزشکی بلافاصه قابل اجرا برای انسان ها هستند، اما کور سوی امیدی را دل بیماران و نیازمندان پدیدار خواهد کرد. البته باید به این مورد نیز توجه داشت که از آن طرف، سرو کله ی بیماری های جدید و ناشناخته ای هم پیدا می شود که کار را ممکن است برای کسانی که در پی حل مشکلات پزشکی هستند سخت کند. دقیقا به همین جهت است که می گوییم کشفیات به صورت مکرر می باشد. در هر حال می توان گفت علم پزشکی دستاورد های بزرگی را از ابتدا و تا به الان برای جهانیان داشته است که حتما هم ادامه خواهد داشت. به امید روزی که تمامی خبرها و تازه های علم پزشکی که به وقوع می پیوندند به سرعت قابل اجرا شوند.

هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد. (برایان تریسی)

شکوه شیخی پور

من شکوه شیخی پور ، مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی ، اصول ، ابزارآلات و استانداردهای اتاق عمل چشم پزشکی مدتی قبل همینطور که در اینترنت بدنبال اطلاعیه ها ، مقالات و دست نوشته های مربوط به چشم پزشکی بودم ، با مقاله باارزش و سودمند کلاژن IV و نقش کلیدی آن در تکامل غشاء پایه شبکیه موش برخورد کردم ، که برایم بسیار جالب و خواندنی بود ، این مقاله علمی و سودمند توسط پزشکان مجرب و خبره چشم پزشکی و سایر فعالان در این حیطه به نام های زیر آماده و اجراء گردیده است ، مسلماً این عزیزان برای آماده سازی آن زحمت بسیار زیادی کشیده اند ، بر خود لازم دیدم که ضمن تشکر و قدردانی از این بزرگواران ، این مقاله برتر چشم پزشکی را برای شما علاقمندان به فیلد چشم پزشکی به اشتراک بگذارم و خود را در خصوص انتقال هر چه بیشتر اینگونه مقالات سهیم نمایم . خداوند را شاکرم که همیشه من را در مسیرهای پیشرفت و نیل به اهداف بالاتر قرار داده است .

پزشکان و جراحان متخصص مجرب و خبره چشم پزشکی و سایر همکاران

1 - جناب آقای دکتر محمد نیکروش

2 - جناب آقای دکتر مهدی جلالی

3 - جناب آقای دکتر عباسعلی معین

4 - جناب آقای دکتر محمد حسن کریمفر

5 - جناب آقای دکتر هوشنگ رفیقدوست

6 - سرکار خانم شبنم محمدی


همین حالا، این مقاله برتر چشم پزشکی رایگان با ارزش را از طریق لینک زیر دانلود کن و به تمامی نتایج حاصل شده در آن دست پیدا کن!

مشخصات کتاب الکترونیکی : فرمت PDF - حجم 1/89MB

رمز دانلود مقاله : cheshmyar.com


با تشکر از حسن انتخاب و توجه شما دوست و همراه عزیز نسبت به مطالعه این مقاله برتر چشم پزشکی.

مراقب سلامتیت باش چون خیلی مهمه !

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات و ایمیل های شما همراهان عزیز و گرامی در خصوص این مقاله برتر چشم پزشکی هستیم - چشم یار

دوستدار شما شکوه شیخی پور

موضوعات پربازدید

افراد موفق کارهایی کرده اند که مردم عادی از انجام آن شانه خالی می کنند. علاقمندان موضوعات زیر را دنبال می کنند . آیا شما هم بدنبال افزایش سطح آگاهی خود هستید...
کلاژن و نقش کلیدی آن در تکامل غشاء پایه شبکیه موششبکیهشکوه شیخی پورچشم پزشکیاسکراباسکراب نرس اصفهاندوره چشم یارچشم یارچشم پزشکی اصفهانپرستار اسکرابپرستار سیرکولرکمک جراح چشم پزشکدستیار چشم پزشکمقاله برتر چشم پزشکیمقالات برتر چشم پزشکی

مطالب بسیار مفید

با صرف مطالعه چند دقیقه ای مطالب بسیار مفید زیر گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح آگاهی خود بردارید . شاید دیگر هیچ وقت این فرصت فراهم نگردد .

خوانندگان این مطلب از محصولات زیر استقبال کرده اند

نظرات کاربران

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات شما همراهان عزیز و گرامی در خصوص مطلب بالا هستیم . با شرکت در این تبادل اطلاعات ، گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح علمی جامعه برداریم .

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خانواده چشم یار

ورود به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی

امروزه بواسطه رشد چشم گیر و سریع علم چشم پزشکی در دنیا، رونمایی از دستگاه های مدرن چشم پزشکی، تجهیزات و ابزارآلات مربوطه و استانداردهای جهانی شاهد پیشرفت های بزرگ و عظیمی در این عرصه می باشیم، لیکن دستگاه ها و روتین های قدیمی کم کم جای خود را به تکنولوژی های جدید داده است. شایسته است دانشجویان، محققان، دانش پژوهان، فعالان و علاقمندان به فیلد چشم پزشکی از منابع معتبر موجود در این زمینه سطح علم و آگاهی خود را افزایش دهند و مطابق با استانداردهای جهانی گام بردارند. در این راستا با عضویت در خبرنامه چشم یار مجوز ورود خود را به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی صادر کنید .

با دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی همگام و همدل شوید!

همراه با چشم یار در دنیای آموزش و فیلد چشم پزشکی

چشم یار ، چشم سوم شما در اتاق عمل
شکوه شیخی پور | مدیر سایت چشم یار من شکوه شیخی پور ، مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی ، اصول ، ابزارآلات و استانداردهای اتاق عمل چشم پزشکی ، فارغ التحصیل از رشته پرستاری با 15 سال سابقه کار مرتبط ( 8 سال در فیلد چشم پزشکی ) و سابقه حضور موفق و نقش کلیدی در بیش از 15000 عمل موفق چشم پزشکی ، حامی همراهان عزیز و گرامی سایت چشم یار در رسیدن به اوج و نیل به افق های درخشانشان

پل های ارتباطی با چشم یار

ارتباط شما با چشم یار همواره باعث دلگرمی و خوشحالی ماست .

جهت ارتباط مستقیم و مکاتبه با چشم یار می توانید از روش های تماس زیر استفاده نمایید :

ایمیل چشم یار ایمیل : [email protected]

                                                                                                                   تلگرام چشم یار پشتیبانی موبایل و تلگرام : 09392482795