چشم یار ، اولین مرجع تخصصی آنلاین

آموزش و پرورش اسکراب نرس چشم پزشکی

شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی

برنامه اینترنتی چشمک

برنامه اینترنتی چشمک

چکیده :

برنامه اینترنتی چشمک که توسط مجموعه چشم یار تهیه و تولید شده است شامل مجموعه برنامه های اینترنتی در حیطه چشم پزشکی می باشد که در آن مطالب علمی و آموزنده در خصوص بیماری های چشم پزشکی، انواع عمل ها، نوع عمل ها و... توسط پزشکان و اساتید گرامی و مطرح کشور عزیزمان ایران ارائه گردیده است...

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

برنامه اینترنتی چشمک را بیشتر بشناسیم!

تعریف چشمک
مجموعه چشم یار ( سایت چشم یار دات کام ) به لطف خداوند متعال و سایر دست اندرکاران و عوامل اجرایی مربوطه توانست مجموعه برنامه های اینترنتی چشمک را راه اندازی نماید. مجموعه برنامه های اینترنتی چشمک که فعالیت خود را در بهار سال 1396 آغاز نمود، برنامه ای علمی ، آموزنده ، مطابق با علم روز و همگام با موضوعات، نوع عمل ها، بیماری های چشم پزشکی، انواع عمل های جراحی و... از زبان پزشکان و اساتید گرامی و مطرح کشور عزیزمان ایران در حیطه چشم پزشکی می باشد. استفاده و دانلود برنامه های چشمک برای عموم کاملاً رایگان می باشد .


شکوه شیخی پور اسکراب چشم پزشکی در سایت چشم یار

عوامل برگزار کننده چشمک

مدیر سایت چشم یار دات کام سرکار خانم شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس (scrub nurse) چشم پزشکی  ، اصول ، ابزارآلات و استانداردهای اتاق عمل چشم پزشکی درکنار پزشکان و اساتید گرانقدر و مطرح عرصه چشم پزشکی در کشور عزیزمان ایران و سایر عوامل اجرائی دیگر اعم از : همکاران گرامی دیگر در واحد فیلمبرداری و عکاسی ، میکس و مونتاژ ، پشتیبانی سایت و... همگی دست در دست یکدیگر داده اند تا برنامه اینترنتی چشمک به شکل فعلی برای شما عزیزان و همراهان چشم یار قابل بهره برداری باشد . حس میکنیم تصمیمی که گرفته ایم و راهی که انتخاب کرده ایم کاملاً درست بوده است . امیدواریم در سایه ایزد منان همچنان بتوانیم برای جامعه خود تاثیر گذار و ارزش آفرین باشیم و گام کوچکی در ارتقاء سطح سلامتی و بهداشت فردی و اجتماعی و ارائه مطالب ویژه و تخصصی در زمینه چشم پزشکی را برداریم .

شکوه شیخی پور اسکراب نرس چشم پزشکی

پزشکان و اساتید شرکت کننده در چشمک

با مطرح نمودن طرح اولیه برنامه اینترنتی چشمک با پزشکان و اساتید مطرح چشم پزشکی ، با استقبال زیادی از سمت این شفاءدهندگان سپید پوش زمینی روبرو شدیم ، که این خود باعث دلگرمی و قوت قلب برای تیم اجرایی جهت ادامه و اجرای مجموعه برنامه های اینترنتی چشمک بود .


مخاطبین چشمک
محتوا و مضمون مجموعه برنامه های اینترنتی چشمک برای عموم هموطنان عزیزمان مناسب و مفید می باشد .


نحوه ی تبادل اطلاعات در چشمک
شما همراهان و عزیزان چشم یار می توانید جهت هرگونه تبادل اطلاعات با برنامه اینترنتی چشمک از طریق پل های ارتباطی زیر اقدام نمایید :

تبادل اطلاعات از طریق ایمیل : [email protected]

تبادل اطلاعات از طریق تلگرام : [email protected]


زمان برگزاری چشمک
برنامه اینترنتی چشمک هر هفته روزهای پنج شنبه ، با بیان نمودن یکی از مباحث چشم پزشکی در اختیار شما همراهان عزیز و دوست داشتنی چشم یار قرار می گیرد .


پشت صحنه چشمک
همونطور که اطلاع دارید ، یکی از جدیدترین روش های بازاریابی اینترنتی ، ویدئو مارکتینگ است که در آن فایل ها و کلیپ های ویدئویی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد . اهمیت ویدئو مارکتینگ در این است که خواندن مطالب و محتواها گاهی طولانی و خارج از حوصله کاربران است . به همین دلیل تهیه یک فیلم کوتاه آموزشی می تواند در تشریح مطالب کمک کند . به هر حال تهیه محتوای ویدئویی ، کاری دشوار ، زمانبر و طاقت فرسا می باشد . در این بخش ، مقداری از این اتفاقات و حاشیه ها را به تصویر می کشیم :

شکوه شیخی پور اسکراب نرس چشم پزشکی

شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی در مصاحبه با دکتر شهریار هنجنی فوق تخصص قرنیه

شکوه شیخی پور در برنامه اینترنتی چشمک

شکوه شیخی پور در برنامه اینترنتی چشمک

 


تصاویر مصاحبه های چشمک

هر پنج شنبه به همراه شما در برنامه اینترنتی چشمک به خدمت یکی از پزشکان و اساتید گرانقدر و مطرح چشم پزشکی می رویم و با برگزار نمودن مصاحبه های علمی، آموزنده در خدمت شما همراهان و عزیزان هستیم. در این قسمت تصاویر مربوط به این مصاحبه ها را مشاهده می کنیم:

شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشمک پزشکی در مصاحبه با دکتر شهریار هنجنی

مصاحبه شکوه شیخی پور با دکتر غلامعلی نادریان در برنامه اینترنتی چشمک

مصاحبه شکوه شیخی پور با دکتر حمید رضا ضیایی فوق تخصص جراحی قرنیه

دکتر بهرام اشراقی در مصاحبه با شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی

دکتر محمد رضا پیمان | شکوه شیخی پور


دانلود چشمک
مجموعه برنامه های اینترنتی چشمک که اکثراً با زمان های کمتر از ده دقیقه بوده در قالب فایل های ویدئویی با حجم کم تهیه شده است و در سایت چشم یار دات کام ، شبکه های اجتماعی از قبیل : یوتیوپ ، اینستاگرام ، آپارات و تلگرام و... برای شما همراهان و عزیزان قابل مشاهده و دانلود می باشد . همچنین جهت دانلود این ویدئو ها با کیفیت HD می توانید به سایت چشم یار مراجعه نمایید :

ارتباط با برنامه های اینترنتی چشمک

چشمک در سایت چشم یار برای دانلود ویدئو های چشمک از سایت چشم یار کلیک نمایید
یوتیوپ در چشم یار برای پیوستن به ما در یوتیوپ کلیک نمایید
برای پیوستن به ما در اینستاگرام کلیک نمایید
آپارات در چشم یاربرای پیوستن به ما در آپارات کلیک نمایید 
تلگرام در چشم یاربرای پیوستن به ما در تلگرام  کلیک نمایید 


صحبت آخر
برنامه اینترنتی چشمک با هدف ارتقاء سطح سلامتی و بهداشت فردی و اجتماعی و ارائه مطالب ویژه و تخصصی در زمینه چشم پزشکی و در راستای خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان فعالیت خود را آغاز نموده است و یقیناً به جهت ادامه ، رشد و پیشرفت به حمایت و پشتیبانی شما همراهان عزیز وگرامی نیاز دارد .


با تشکر از حسن انتخاب و مطالعه مقاله برنامه اینترنتی چشمک توسط شما دوست و همراه عزیز .

مراقب سلامتیت باش چون خیلی مهمه !

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات و ایمیل های شما همراهان عزیز و گرامی در خصوص مقاله برنامه اینترنتی چشمک هستیم - چشم یار

دوستدار شما شکوه شیخی پور

موضوعات پربازدید

افراد موفق کارهایی کرده اند که مردم عادی از انجام آن شانه خالی می کنند. علاقمندان موضوعات زیر را دنبال می کنند . آیا شما هم بدنبال افزایش سطح آگاهی خود هستید...
چشمکشکوه_شیخی_پورچشم_یارچشم_پزشکیدوره_اسکراب_نرس_چشماسکراب_نرسکمک_جراحدستیار_چشم_پزشکاسکراب نرسشکوه شیخی پوربرنامه اینترنتی چشمکبرنامه_چشمکبرنامه_اینترنتی_چشمکcheshmakcheshmyarcheshmyar.com

مطالب بسیار مفید

با صرف مطالعه چند دقیقه ای مطالب بسیار مفید زیر گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح آگاهی خود بردارید . شاید دیگر هیچ وقت این فرصت فراهم نگردد .

خوانندگان این مطلب از محصولات زیر استقبال کرده اند

نظرات کاربران

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات شما همراهان عزیز و گرامی در خصوص مطلب بالا هستیم . با شرکت در این تبادل اطلاعات ، گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح علمی جامعه برداریم .

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خانواده چشم یار

ورود به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی

امروزه بواسطه رشد چشم گیر و سریع علم چشم پزشکی در دنیا، رونمایی از دستگاه های مدرن چشم پزشکی، تجهیزات و ابزارآلات مربوطه و استانداردهای جهانی شاهد پیشرفت های بزرگ و عظیمی در این عرصه می باشیم، لیکن دستگاه ها و روتین های قدیمی کم کم جای خود را به تکنولوژی های جدید داده است. شایسته است دانشجویان، محققان، دانش پژوهان، فعالان و علاقمندان به فیلد چشم پزشکی از منابع معتبر موجود در این زمینه سطح علم و آگاهی خود را افزایش دهند و مطابق با استانداردهای جهانی گام بردارند. در این راستا با عضویت در خبرنامه چشم یار مجوز ورود خود را به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی صادر کنید .

با دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی همگام و همدل شوید!

همراه با چشم یار در دنیای آموزش و فیلد چشم پزشکی

چشم یار ، چشم سوم شما در اتاق عمل
شکوه شیخی پور | مدیر سایت چشم یار من شکوه شیخی پور ، مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی ، اصول ، ابزارآلات و استانداردهای اتاق عمل چشم پزشکی ، فارغ التحصیل از رشته پرستاری با 15 سال سابقه کار مرتبط ( 8 سال در فیلد چشم پزشکی ) و سابقه حضور موفق و نقش کلیدی در بیش از 15000 عمل موفق چشم پزشکی ، حامی همراهان عزیز و گرامی سایت چشم یار در رسیدن به اوج و نیل به افق های درخشانشان

پل های ارتباطی با چشم یار

ارتباط شما با چشم یار همواره باعث دلگرمی و خوشحالی ماست .

جهت ارتباط مستقیم و مکاتبه با چشم یار می توانید از روش های تماس زیر استفاده نمایید :

ایمیل چشم یار ایمیل : [email protected]

                                                                                                                   تلگرام چشم یار پشتیبانی موبایل و تلگرام : 09392482795