چشم یار ، اولین مرجع تخصصی آنلاین

آموزش و پرورش اسکراب نرس چشم پزشکی

شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی

حضور شکوه شیخی پور در جمع پرسنل کلینیک چشم پزشکی پارسیان

حضور شکوه شیخی پور در جمع پرسنل کلینیک چشم پزشکی پارسیان

چکیده :

من شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی برحسب دستور ریاست محترم کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی زاینده رود استاد بزرگوار و عزیز جناب آقای دکتر محمد قریشی و همچنین علاقه خودم دراین جلسه آموزشی - توجیهی بعنوان مدرس شرکت نمودم...

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

حضور شکوه شیخی پور در جمع پرسنل کلینیک چشم پزشکی پارسیان

دست نوشته های شکوه شیخی پور
اصفهان – مرکز جراحی چشم پارسیان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی زاینده رود
جلسه آموزشی - توجیهی

من شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی برحسب دستور ریاست محترم کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی زاینده رود استاد بزرگوار و عزیز جناب آقای دکتر محمد قریشی و همچنین علاقه خودم دراین جلسه آموزشی - توجیهی بعنوان مدرس شرکت نمودم و دوست داشتم چند خطی در این زمینه  برای همراهان عزیز سایت چشم یار بنویسم. اگر کم و کاستی وجود داشت به بزرگواری خودتون ببخشید.

امروزه ما شاهده رشد چشم گیر و سریع علم چشم پزشکی در دنیا هستیم، هر روزه از دستگاه های مدرن و پیشرفته چشم پزشکی، تجهیزات و ابزارآلات رونمایی میشه. استانداردهای جهانی رشد خیلی بالایی داشتند. لیکن دستگاه ها و روتین های قدیمی کم کم جای خودشون رو به تکنولوژی های جدید می دهند. شایسته است که دانشجویان، محققان، دانش پژوهان، فعالان و علاقمندان به فیلد چشم پزشکی از منابع معتبری که در این زمینه  موجوده سطح علم و آگاهی خودشون روافزایش بدهند و مطابق با استانداردهای جهانی گام بردارند.

سخنرانی شکوه شیخی پور | کلینیک چشم پزشکی پارسیان

من شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی فارغ التحصیل از رشته پرستاری با 15 سال سابقه کار مرتبط ( 8 سال در فیلد چشم پزشکی ) و سابقه حضور موفق و نقش کلیدی در بیش از 15000 عمل موفق چشم پزشکی همیشه نمایشگاه ها، سمینارها، کنگره ها، انجمن ها ی چشم پزشکی رو دنبال میکنم . من به تمامی مباحث مطرح شده در این فیلد علاقمندم و همیشه آنها رو دنبال میکنم.

واقعاً پیشرفت در تکنولوژی ابزارآلات و دستگاه های چشم پزشکی دیدنی و جالبه! سرعت پیشرفت بسیار بسیار زیاده! مدتی پیش با خبر شدم که قراره در تهران – مرکز همایش های رازی ، بیست و هفتمین کنگره سالیانه چشم پزشکی برگزار بشه . خیلی خوشحال شدم و سریعاً مقدمات عزیمت خودم رو فراهم نمودم. و در روز 1396/10/14 ساعت 08:30 در محل کنگره حاضر شدم. دو روز را در تهران ماندم و از تمامی قسمت ها و بخش ها دیدن کردم. با مدیران ارشد شرکت ها و برنده های معروف و مطرح و با سابقه که مدت زیادی هم است آنها رو می شناسم و با آنها ارتباطات کاری دارم ملاقات و مصاحبه نمودم. تکنولوژی های جدید رو مورد بررسی قرار دادم . با بعضی از دستگاه ها کار کردم. ابزارآلات و تجهیزات جدید رو از نزدیک دیدم و لمس کردم. با کارشناسان آنها از نزدیک صحبت کردم. شرکت در این همایش بسیار زیاد برایم مفید بود.

سخنرانی شکوه شیخی پور | چشم یار

اساتید و پزشکان بزرگ کشورعزیزمان ایران رو از نزدیک ملاقات کردم و با آنها ملاقات داشتم. این سپید پوشان الهی همیشه برایم اسوه ای از علم و معرفت بی پایان هستند و همیشه من رو در رسیدن به اهدافم یاری رسانده اند. جا داره که از تمامی این عزیزان تشکر و قدرانی کنم. در غرفه های برندهای معروف حاضر شدم و با مدیران وکارشناسان آنها صحبت نمودم. مصاحبه با آنان برایم بسیار لذت بخش و سرشار از افزایش سطح علمی ام بود. این همایش همانند همایش های قبلی بسیار عالی و خوب برگزار شد.

با عنایت به موضوعات ، عناوین  و مقالات مورد بررسی قرار گرفته در این کنگره لازم دیدم موارد بسیار مهمی روبه شرح زیر برایتان به اشتراک بگذارم . تمامی این موارد طی یک جلسه 1 ساعته در روز جمعه مورخ 1396/10/22 در جمع پرسنل خدوم و زحمت کش کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی پارسیان مورد آموزش و مرور قرار گرفت. ان شا الله که با توجه به این موضوعات بتوانیم بسیار بهتر از قبل در فیلد چشم پزشکی به امورات جاری کاری خود بپردازیم و به هموطنان عزیزمان خدمت کنیم.

شما عزیزان می توانید جهت دسترسی به مطالب بیان شده در هر بخش روی آن ها کلیک نمایید . با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای تک تک شما عزیزان.

1396/10/23
ساعت 09:10


مشتاقانه منتظر ارسال نظرات و ایمیل های شما همراهان عزیز و گرامی در بخش مجموعه خاطرات من و چشم پزشکی هستیم - چشم یار

دوستدار شما شکوه شیخی پوردوستدار شما شکوه شیخی پور

موضوعات پربازدید

افراد موفق کارهایی کرده اند که مردم عادی از انجام آن شانه خالی می کنند. علاقمندان موضوعات زیر را دنبال می کنند . آیا شما هم بدنبال افزایش سطح آگاهی خود هستید...
حضور شکوه شیخی پور در جمع پرسنل کلینیک چشم پزشکی پارسیانکلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی پارسیانکلینیک پارسیانکلینیک چشم پارسیانچشم یارشکوه شیخی پورمن و چشم پزشکیخاطرات شکوه شیخی پورمدرس اسکراب نرس چشم پزشکی

مطالب بسیار مفید

با صرف مطالعه چند دقیقه ای مطالب بسیار مفید زیر گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح آگاهی خود بردارید . شاید دیگر هیچ وقت این فرصت فراهم نگردد .

خوانندگان این مطلب از محصولات زیر استقبال کرده اند

نظرات کاربران

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات شما همراهان عزیز و گرامی در خصوص مطلب بالا هستیم . با شرکت در این تبادل اطلاعات ، گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح علمی جامعه برداریم .

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خانواده چشم یار

ورود به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی

امروزه بواسطه رشد چشم گیر و سریع علم چشم پزشکی در دنیا، رونمایی از دستگاه های مدرن چشم پزشکی، تجهیزات و ابزارآلات مربوطه و استانداردهای جهانی شاهد پیشرفت های بزرگ و عظیمی در این عرصه می باشیم، لیکن دستگاه ها و روتین های قدیمی کم کم جای خود را به تکنولوژی های جدید داده است. شایسته است دانشجویان، محققان، دانش پژوهان، فعالان و علاقمندان به فیلد چشم پزشکی از منابع معتبر موجود در این زمینه سطح علم و آگاهی خود را افزایش دهند و مطابق با استانداردهای جهانی گام بردارند. در این راستا با عضویت در خبرنامه چشم یار مجوز ورود خود را به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی صادر کنید .

با دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی همگام و همدل شوید!

همراه با چشم یار در دنیای آموزش و فیلد چشم پزشکی

چشم یار ، چشم سوم شما در اتاق عمل
شکوه شیخی پور | مدیر سایت چشم یار من شکوه شیخی پور ، مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی ، اصول ، ابزارآلات و استانداردهای اتاق عمل چشم پزشکی ، فارغ التحصیل از رشته پرستاری با 15 سال سابقه کار مرتبط ( 8 سال در فیلد چشم پزشکی ) و سابقه حضور موفق و نقش کلیدی در بیش از 15000 عمل موفق چشم پزشکی ، حامی همراهان عزیز و گرامی سایت چشم یار در رسیدن به اوج و نیل به افق های درخشانشان

پل های ارتباطی با چشم یار

ارتباط شما با چشم یار همواره باعث دلگرمی و خوشحالی ماست .

جهت ارتباط مستقیم و مکاتبه با چشم یار می توانید از روش های تماس زیر استفاده نمایید :

ایمیل چشم یار ایمیل : support@cheshmyar.com

                                                                                                                   تلگرام چشم یار پشتیبانی موبایل و تلگرام : 09392482795